Blog

10. srpna 2011 v 14:22 | Loaren
Měla jsem takové malé zamyšlení nad tímhle blogem....
Víte, tak hrozě moc ráda píšu a tak hrozně ráda bych dodávala nové články, ale nebaví mě to. A víte proč? Protože blogař ke svému blogování potřebuje lidi, kteří mu budou jeho články kritizovat, nebo chválit.
Potřebuje vidět, jaké to jeho psaní nebo cokoliv jiného je.
Přemýslela jsem nad tím, že co jsem byla donucena smazat mou milou endrysk( Tajemné doupě ), začala jsem psát čím dál míň a lidé přestali čím dál míň na mé stránky chodit.
A já tím míň přestala psát.
Přesto, že v pomyslném "šuplíku" mám tolik nových věcí, co bych sem mohla přidat, nemám na to, protože vím, že si to stejně nikdo nebude číst, ale nemám ani na to, abych tenhle blog smazala... takže zbývá jediné. Buď se dám zpátky do kupy a budu se snažt zase přidávat články, nebo půjde tenhle blog "do kytek".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DoctoreX DoctoreX | Web | 11. srpna 2011 v 10:34 | Reagovat

Ahoj, předně díky za komentáře, ty mě přiměly se sem podívat a určitě ti aspoň něco zkritizuju, neboj se. A vážně, vzhledem k návštěvnosti se nemůžeš v tuhle chvíli divit, že nemáš komentáře...i mě štve kolik jich dostávám a to mi chodí lidí víc.
Každopádně co poradit? Předně...pokud chceš vážně zpětnou vazbu k umělecké tvorbě, koukni se sem - www.saspi.cz. Každý článek rozebere redaktor a napíše ti, v čem se zlepšit a co se mu naopak líbilo, vážně super věc.
A jinak...ve chvíli kdy přestáváš psát, jasně že ti nebudou chodit lidi, to je přirozené. Vždyť co by u tebe jinak dělali? Dívali se na pořád stejné články?
No nic, přeju hezké prázdniny.

2 LoarenFailet LoarenFailet | E-mail | Web | 11. srpna 2011 v 11:50 | Reagovat

[1]:  Takže, za komentáře nemáš zač, psala jsem jen pravdu :)
Potom k blogu... víš, dřív jsem měla jiný blog, který jsem musela za jistých okolností zrušit. Tam mi chodívali lidi.
Jenže tím, jak byl blog smazán a já neuvedla novou adresu, mi lidi chodit přestali.
Ano, máš pravdu, že když nebudu psát, nebudou mi chodit lidi, ale už mám tenhle blog 3 roky a chodí mi sem lidí málo. Nechtěla jsem si stěžovat, jen to bylo konstatování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama